Listeleri Karşılaştır

Yeni Yatırım Adresi Amerika

Yeni Yatırım Adresi Amerika

Son yılların en popüler yatırım seçeneklerinden biri olan Amerika’dan ev alma fikri her geçen gün artan bir rağbet görmeye devam ediyor. Her ay gelen düzenli dolar geliri yatırımcıların ilgisini çekiyor ve karlı bir yatırım olduğunu gören diğer yatırımcıları da teşvik ediyor. Yatırımın ilk ayından itibaren gerçekleşen dolar geliri ile yatırımcılar ilk aydan itibaren kazanıyorlar. Uzun vadede ise 10 yıl kadar bir süre içerisinde %100 kar oranını rahat bir şekilde yakalıyorlar.

Risksiz yatırım diye bir şey yoktur. Ancak Dolarla Kira olarak hem çalışma prensiplerimiz hem de profesyonel ekibimiz ile minimize edilmiş yatırım riski seçeneği oluşturuyoruz. Bu sayede yatırımcılarımızın en doğru yatırımı gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Sürecin başında tüm gizli masraf risklerine karşı uyarıyor, Amerika’daki evler konusunda yatırımcılarımızı aydınlatıyoruz. Bu sayede süreç içerisinde karşılaşılabilecek tüm durumlara karşı yatırımcıların bilinçli olmasını sağlıyoruz. Sürecin sekteye uğramadan siz değerli yatırımcılarımızı mutlu edecek şekilde sonuçlanması konusunda çalışıyoruz.

Neden Amerika’da Ev Almalıyım?

Amerika emlak yatırımı denince akla gelen ilk ülkeler arasında yer alıyor. Gelişmiş emlak sistemi sayesinde evler hem yatırımcılara yüksek kar kazandırıyor hem de yatırım kolaylığı sunuyor. Değerli bir para birimi olan dolar ile kira kazanmak ise yatırımcılardan tam puan topluyor.

Özellikle doğru ev ile yatırım gerçekleştirildiğinde yatırımın kar marjı çok daha yüksek oluyor. Bu noktada da sektörün öncü firması olan Dolarla Kira devreye giriyor. Doğru evler ile alıcıları buluşturan kuruluş, hem Türkiye hem de Amerika’daki temsilcileri ile kapsamlı bir hizmet sunuyor. Doğru evi bularak gerçekleştirdiğiniz yatırım sayesinde de kısa süre içerisinde güzel bir gelir elde etmeye başlıyorsunuz.

Dolarla Kira İle Nasıl Çalışırım?

Dolarla Kira olarak siz değerli yatırımcılarımızın tüm alım basamaklarını en kolay yolla gerçekleştirmesini sağlıyor. Öncelikle İstanbul’daki genel merkezimize sizleri davet ediyor. Sonrasındaki tüm adımlar ise sırasıyla işliyor. Bütçenize en uygun evleri sizlere sunuyor ve sizlere karar vermeniz konusunda fikirler sunuyor. Ardından gerekli olan evraklar konusunda sizler yönlendiriyor, sizler adına tüm alım basamaklarının takibini sağlıyor. Evinizin tam evini öğrenmek isterseniz sizler adına ekspertiz talebi oluşturuyor evinizin incelemelerini sizlere sunuyor. Bu sayede alacağınız evin gerçek değerini de öğrenebiliyorsunuz. En önemli nokta ise alacağınız evde sizlere kiracı garantisi sunuyor. Bu sayede yatırımınızın ilk ayından itibaren dolarla kiranızı kazanmaya başlıyorsunuz.

Bir diğer özellik ise gayrimenkul yönetimi oluyor. Bu yönetim kapsamında evinizin tüm gelir giderleriyle ilgileniliyor. Olası bir tadilat ve bakım durumunda da Dolarla Kira evinizle yine sizler adına ilgileniyor. Kiracınızın kira takibi sağlanarak hesabınıza yatırılmasında oluşabilecek tüm aksiliklerin önüne geçiyor. Kiracı çıkma durumunda ise yeni bir kiracı bulma konusunda sizlere yardımcı oluyor.

İlgili Mesajlar

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’dan ev almak veya başka bir deyişle gayrimenkul yatırımı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tabi bu durum popüler hale gelince birçok kişi buna yönelik girişimde bulunmuştur. Tabi herhangi bir yardım almadan süreci yönetmenin kolay olmadığını görünce birçok kişi de vazgeçmektedir. Ancak bu bölgede ev almanın zor olduğundan değil kişilerin yanlış bir yol seçmesindendir. Yani bu alanda uzman kişilerle çalıştığınızda ve süreç ile ilgili onlardan yardım aldığınızda sürecin ne kadar kolay ilerleyeceğine inanamayabilirsiniz.

okumaya devam et

Amerikada Ev Almak: Yatırım İmkanı

Yatırım, insanların her dönem birikimlerini değerlendirmek için tercih ettiği yöntem olmuştur. Bazen konut ve arazi gibi taşınmazların alınması, bazen de daha farklı yollarla birikimler değerlendirilmeye çalışılmıştır. Günümüzde de benzer durum yaşanmaya devam ediyor. Ancak iletişim ve bilgi teknolojisi sayesinde yatırım yöntemleri daha da çeşitlendi. Amerikada ev almak da söz konusu yöntemlerden birisi haline geldi. Amerika’da ev almak seçeneği size uzak veya sizin için mantıksız gibi görünebilir. Ancak kısa bir araştırma ile söz konusu yöntemin hiç de mantıksız olmadığını göreceksiniz. Bu yatırım yöntemi ile birikimlerinizi tek bir yönden değil, birkaç açıdan değerlendirmiş olacaksınız.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak İstediğimde Ne Yapmalıyım?

Amerika’da ev almak birçok kişi için gerçekleştirmesi imkânsız bir hayal gibi gözükebilir. Özellikle Türkiye’de yaşarken başka bir ülkede yatırım yapmak vesaire prosedürlere takılır veya da yasal olarak sorun çıkar gibi düşündürebilir. Bu süreci kendi başınıza halletmeye kalktığınızda zaten sürecin böyle sorunlarla dolu olacağını söyleyebiliriz. Amerika’da ev almak istediğinizde, bu alanda uzman danışmanlarla çalıştığınızda aslında sürecin ne kadar kolay yürütülebileceğini görebilirsiniz.

okumaya devam et
× Whatsapp Hattı