Yeni Yatırım Adresi Amerika

  • 1 sene önce
  • 1

Son yılların en popüler yatırım seçeneklerinden biri olan Amerika’dan ev alma fikri her geçen gün artan bir rağbet görmeye devam ediyor. Her ay gelen düzenli dolar geliri yatırımcıların ilgisini çekiyor ve karlı bir yatırım olduğunu gören diğer yatırımcıları da teşvik ediyor. Yatırımın ilk ayından itibaren gerçekleşen dolar geliri ile yatırımcılar ilk aydan itibaren kazanıyorlar. Uzun vadede ise 10 yıl kadar bir süre içerisinde %100 kar oranını rahat bir şekilde yakalıyorlar.

Risksiz yatırım diye bir şey yoktur. Ancak Dolarla Kira olarak hem çalışma prensiplerimiz hem de profesyonel ekibimiz ile minimize edilmiş yatırım riski seçeneği oluşturuyoruz. Bu sayede yatırımcılarımızın en doğru yatırımı gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Sürecin başında tüm gizli masraf risklerine karşı uyarıyor, Amerika’daki evler konusunda yatırımcılarımızı aydınlatıyoruz. Bu sayede süreç içerisinde karşılaşılabilecek tüm durumlara karşı yatırımcıların bilinçli olmasını sağlıyoruz. Sürecin sekteye uğramadan siz değerli yatırımcılarımızı mutlu edecek şekilde sonuçlanması konusunda çalışıyoruz.

Neden Amerika’da Ev Almalıyım?

Amerika emlak yatırımı denince akla gelen ilk ülkeler arasında yer alıyor. Gelişmiş emlak sistemi sayesinde evler hem yatırımcılara yüksek kar kazandırıyor hem de yatırım kolaylığı sunuyor. Değerli bir para birimi olan dolar ile kira kazanmak ise yatırımcılardan tam puan topluyor.

Özellikle doğru ev ile yatırım gerçekleştirildiğinde yatırımın kar marjı çok daha yüksek oluyor. Bu noktada da sektörün öncü firması olan Dolarla Kira devreye giriyor. Doğru evler ile alıcıları buluşturan kuruluş, hem Türkiye hem de Amerika’daki temsilcileri ile kapsamlı bir hizmet sunuyor. Doğru evi bularak gerçekleştirdiğiniz yatırım sayesinde de kısa süre içerisinde güzel bir gelir elde etmeye başlıyorsunuz.

Dolarla Kira İle Nasıl Çalışırım?

Dolarla Kira olarak siz değerli yatırımcılarımızın tüm alım basamaklarını en kolay yolla gerçekleştirmesini sağlıyor. Öncelikle İstanbul’daki genel merkezimize sizleri davet ediyor. Sonrasındaki tüm adımlar ise sırasıyla işliyor. Bütçenize en uygun evleri sizlere sunuyor ve sizlere karar vermeniz konusunda fikirler sunuyor. Ardından gerekli olan evraklar konusunda sizler yönlendiriyor, sizler adına tüm alım basamaklarının takibini sağlıyor. Evinizin tam evini öğrenmek isterseniz sizler adına ekspertiz talebi oluşturuyor evinizin incelemelerini sizlere sunuyor. Bu sayede alacağınız evin gerçek değerini de öğrenebiliyorsunuz. En önemli nokta ise alacağınız evde sizlere kiracı garantisi sunuyor. Bu sayede yatırımınızın ilk ayından itibaren dolarla kiranızı kazanmaya başlıyorsunuz.

Bir diğer özellik ise gayrimenkul yönetimi oluyor. Bu yönetim kapsamında evinizin tüm gelir giderleriyle ilgileniliyor. Olası bir tadilat ve bakım durumunda da Dolarla Kira evinizle yine sizler adına ilgileniyor. Kiracınızın kira takibi sağlanarak hesabınıza yatırılmasında oluşabilecek tüm aksiliklerin önüne geçiyor. Kiracı çıkma durumunda ise yeni bir kiracı bulma konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı