Zahmetsiz Şekilde Dolarla Kira Kazanın

  • 1 sene önce
  • 1

Devir yatırım devriyken çevremizde birçok kişiden çeşitli yatırım yöntemleri duyuyoruz. Yıllardır yatırım seçenekleri arasında yer alan artan dolar kurları ile gittikçe değerlenen bir yatırım yöntemi ile karşınızdayız; Amerika’da gayrimenkul yatırımı! Bildiğiniz üzere dolar hiç değer kaybetmeyen aksine her geçen gün değeri kat ve kat artan bir para birimidir. Bu noktada da yatırım yapmak isteyen kişiler için dolarla kira kazanma fikri oldukça mantıklı ve cazip gelmektedir. “Peki, ama Amerika’dan nasıl ev alınır?” “Amerika’dan ev almak zahmetli ve zor bir süreç değil midir?” sorularını sizler için cevaplamak isteriz.

Dolarla Kira olarak, bu sorunun cevabına içtenlikle “hayır” diyebiliriz. Amerika, gelişmiş bir emlak sistemine sahip olan bir ülkedir. Bu gelişmiş sistem sayesinde Amerikan vatandaşı zorunluluğu tutmadan tüm dünyaya ülkesinde yatırım yapma hakkı tanımaktadır. Satın alma ve satma işlemlerinin hepsini internet üzerinden online gerçekleştirebilmek mümkündür. Böylece Amerika’ya gitmeye gerek kalmadan ve uçak, vize vb. masrafları yapmaya gerek kalmadan yatırım gerçekleştirmek mümkündür. Prosedür boyunca gereken tüm evraklar ve yapılan işlemler şeffaf kayıtlar altına alınmaktadır. Aynı zamanda alınan ev yatırımcının üzerine sigortalatılarak yatırımcı ve evi koruma altına alınır. Bu sistem sayesinde en ufak bir aksilik veya güven kırıcı bir durum oluşmamaktadır.

Amerika’nın sisteminden çok az bahsettikten sonra şimdi de gelelim Dolarla Kira olarak bizlerin size nasıl yardımcı olduğuna. Öncelikle 200’den fazla gerek Türkiye gerekse yurtdışı çalışanlarımız ile tüm yatırım sürecinde sizlerin yanında yer alıyoruz. Bütçenize en uygun ve en karlı evi bulmanızı sağlıyor, evrak işleri ve tüm alım süresi boyunca prosedürleri sizler için takip ediyoruz. Alacağınız evin fırsat ev olmasına özen gösteriyor kısa süre içinde evinizin kendini amorti etmesini hedefliyoruz. “Fırsat ev nedir?” bunu da açıklayalım. Ekspertiz değeri altında satış fiyatına sahip olan evler fırsat evleri olarak adlandırılmaktadır. Bizler sizler için bu evleri tespit ediyor, yüksek fiyat/kira performansı elde etmenizi sağlıyoruz.  Böylece eviniz kendini amorti ederken hem değeri artıyor hem de size dolarla kira getirisi kazandırıyor.

“Doğru evi buldunuz, güvenilir ortamda alım işlemlerini gerçekleştirdiniz. Peki, ama evi nasıl yöneteceksiniz?” sorusunu da hemen cevaplayalım. Dolarla kira olarak bu noktada da sizlerin yanınızdayız. Mülk yönetim hizmetimiz ile evinizin bakım onarım, vergi ve kiracı takibi gibi tüm gelir gider işlerini sizler için takip ediyoruz. Aylık dolar gelirinizi direkt olarak hesabınıza aktarımını sağlıyoruz. Bu sayede sizler hiçbir zorluk yaşamadan veya kiracınız ile iletişime geçmeden sadece aylık gelirinizi kazanmanın tadını çıkarıyorsunuz.

Yatırım bütçesi kısmında da siz değerli yatırımcılarımızın yanında yer alıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz finans kurumları ile size en uygun Mortgage kredilerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz sayesinde sizler de zahmetsiz bir şekilde dolarla kira geliri elde ediyorsunuz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı