Amerika’da Ev Fiyatları

  • 1 sene önce
  • 1

Yatırım yöntemleri artık büyük ölçüde inovatif ve sürdürülebilirlik üzerine temelleniyor. Yatırım konusunda büyük düşünenler günümüzde yüzünü genellikle yurt dışına, özellikle de gayrimenkul sektörüne çevirmiş durumda. Bu konuda bilhassa Amerika’ya, sağladığı avantajlardan dolayı çok özel bir parantez açmak gerekiyor.

Gerek Amerika’nın resmi para birimi olan doların genel ivmede hiçbir şekilde değer kaybetmemesi gerekse de emlak yatırımının Amerika’da başlı başına ayrı bir sektör olması ve en önemlisi yasaların girişimcilere güvence vermesi, Amerika’da emlak yatırımı noktasında önemli avantajlar olarak sıralanabilir.

Neden Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı?

Amerika’dan ev fiyatları artma eğilimde, bu daha başlangıçta evi aldıktan sonra değer kazancı anlamına geliyor. Öte yandan evinizin dolar ile kira geliri olması yatırımınıza ciddi düzeyde değer katıyor.

Belli bir sermayesi olan ancak bu sermayeyi nereye yönlendireceği konusunda tereddütleri olan kişiler için Amerika’dan ev satın almak ve dolar üzerinden kira geliri elde etmek müthiş bir fırsat yaratmaktadır. Bu yatırımın en cazip tarafı, dolar üzerinden kira geliri zor bir hayal olarak düşünülmektedir. Oysa ekibimizle iletişim kurup tüm süreci şeffaf bir şekilde yöneterek, Amerika’da aldığınız evin kendini çok kısa bir süre içinde amorti ettiğini kazanarak deneyimleyebilirsiniz.

Bugün için kabul edileceği üzere dolarla kira geliri sağlamak, girişimciler adına en karlı opsiyonların başında gelmektedir. Amerika, yabancı yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği ülkeler arasındadır. Bunun en önemli gerekçesi, söz konusu yatırımın Amazon.com gibi evrensel ve şeffaf bir siteden basit bir ürün almak kadar güvenli, anlaşılır ve kolay olmasıdır. Şu anda Amerika’da mevcut olan yasalar büyük oranda alıcıları korumaktadır.

Vize problemlerine takılmaksızın tüm süreci uzaktan organize etmeniz mümkündür. Portföyümüzdeki evler uygun vergi koşullarının olduğu bölgelerde kira garantili evlerdir ve yatırımınıza oranla kira getirisi son derece yüksektir. Aynı zamanda güçlü ekonomisi ve teknolojik yetkinliğiyle Amerika, yatırımcılara sonsuz bir güven vermektedir.

Süreç Boyunca Yanınızdayız

Amerika’dan ev satın alma süreçlerinde tüm işlemler, lisanslı çalışanlarımız tarafından, şeffaf bir şekilde gerçekleştirilir. Bu durum, alıcıların kafasında yer alan tüm soru işaretlerinin yok olmasını sağlar.

Aklınıza gelebilecek tüm bürokratik aşamalarda, her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış olan dinamik ve deneyimli ekibimiz, size gerekli desteği sunmaya hazırdır. Sadece satış süreçlerinde değil aynı zamanda satış sonrası destekle de yanınızda olmaya devam ediyoruz. Evinizi seçme aşamasından closing işlemlerinin gerçekleştirilmesine kadar bu detaylı yolculukta her daim danışmanlık desteği sunuyoruz. Portföy yaratma, yönlendirme, satış ve yönetim noktasında hazır yönetimli temassız yatırım hizmeti sağlayan ekibimizle hemen tanışabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı