Blog

Abd'den ev almak, şartlar, portfoy, amerika yatirimi

Amerika’da Emlak Yatırımı Hakkında Merak Edilenler 

Günümüzde ki risk oranı en düşük yatırım şekli gayrimenkul yatırımıdır. Yatırım için avantajlı mülkü bulup satın alma işlemini gerçekleştiren kişiler düzenli gelir elde ederler. Tabi bu yatırımı hangi ülkede yaptığınız da son derece önemlidir. 
Continue Reading

Dolarla Kira: Biz Kimiz?

Lisanlı ve profesyonel partnerlerimizle Amerika’dan ev almak isteyenlere güvenilir ve etkin bir hizmet veriyoruz. Kira garantili sistemimizle her ay dolarla kiranızı alıp güvenilir bir yatırım yapmanız için size yardımcı olmaya talibiz.
Continue Reading

Dolarla Kira: Amerika’dan Ev Alım Rehberi

Yatırım yaparken birçok kişi dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan Amerika’yı seçiyor.  Kuvvetli ve sağlam emlak sistemi, teknoloji ve bilimdeki üstünlüğü, yüksek iş gücü potansiyeli ve yatırımcısına güven veren ekonomi politikalarıyla Amerika tam bir emlak cennetidir. Bu cennette yerini almak isteyenler Dolarla Kira olarak sizler için müthiş bir rehber hazırladık.
Continue Reading

Amerika’da Kira Garantili Ev Satın Alın

80.000 dolardan başlayan seçeneklerimizle bütçenizin dostu oluyoruz. Fiyat- performans açısından beklentinize uygun seçenekleri profesyonel ekibimiz analiz ederek sizlere sunar. Seçtiğiniz evin sözleşmelerini hazırlayıp satın alma işlemlerinizi başlatırız. Evlerin hazır kiracılı evler olması sebebiyle ilk kira geliriniz tapunuzun adınıza düzenlendiği ayı takip eden otuz gün içerisinde elde edersiniz.
Continue Reading

Amerika’dan Ev Almak Hayal Değil!

Günümüz koşullarında her zaman kazanan tarafta olmak isteyenler ve parasını değerlenecek bir gayrimenkule çevirmek isteyenler Amerika’dan mülk edinmeyi tercih ediyor. Gerek yasal düzenlemelerin sağlamlığı gerekse güçlü para birimiyle yatırımcıları çeken bu fikir artık çok yakınınızda. Dünya’nın en güçlü para birimiyle pasif gelir oluşturduğunuz için ekonomik dalgalanmalardan etkilenmeyeceksiniz ve her ay kira geliriniz hesabınıza yatacak.  
Continue Reading
Profesyonel gayrimenkul satis uzmanlari ile amerikadan ev almak temassiz yatirim

Lisanslı Alanında Uzman Ekipler Başarılı Sonuçlar 

Yatırımda olduğu gibi ticaret hayatında da birçok kişi dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan Amerika’yı seçiyor. Güçlü ve sağlam ekonomisi, teknolojik alt yapısı, yüksek iş gücü ve güvenilir para politikalarıyla uzun yıllardır ticaret ehlinin odak merkezi olan Amerika’ da iş yapmak bizimle çok daha kolay.
Continue Reading

ABD’de Arsa Alım-Satım Hizmetleri

Elde tutma maliyeti çok az olan, bakım ve onarım masrafı gibi gizli giderlerden sizi koruyan arsa satışı konusunda da hizmet veriyoruz. Arsa yatırımını Amerika’da yapmak isteyenler için büyük avantajlar sağlayan hizmetimiz sürecinde daima yanınızdayız. 15.000 dolardan başlayan ve geniş seçenekler barındıran portföyümüz yatırımcılar için çok avantalıdır.
Continue Reading

Yatırımım için Neden Amerika’yı Tercih Etmeliyim?

Yatırımda birçok kişinin dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan Amerika’yı seçmesi bir tesadüf değildir. Güçlü ve sağlam emlak sistemi, teknolojik üstünlüğü, yüksek iş gücü ve güvenilir para politikalarıyla yatırımcıların sırtını dayadığı güvenli limanı olması yönüyle Amerika tam bir emlak cennetidir. 
Continue Reading

Dolarla Kiranın Avantajları Nelerdir?

Günümüz dünyasında pasif gelir oluşturmak ve gelirini yatırım yaparak değerlendirmek konforlu ve rahat bir yaşam sürmek isteyenler için artık vazgeçilmezdir. Yatırımcıların çoğu maliyeti az, maksimum kazanç elde edebileceği güvenli bir liman arıyor. Yüksek karlı yatırım aracı arayanların durağı da kuşkusuz dünyanın en güçlü para birimi olan Amerikan doları oluyor. Kazancım dolar olsun isteyenler ve parasını güvenli, yüksek gelirli bir yatırıma çevirmek isteyenler Amerika’da kira garantili ev alıyorlar; kat kat fazla kazanıyorlar. 
Continue Reading

Amerika’da Yatırım Amaçlı Ev İçin Mortgage Kredisi Nasıl Alınır?

Yatırım amaçlı olarak gayrimenkul alımı, dünya genelinde son derece yaygındır. Ülkemizde de benzer durumun olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Ancak ülkemizdeki yatırımcılar, artık sadece Türkiye’den değil, istemeleri halinde Amerika’dan da yatırım araçlı ev alabilir. Peki, Amerika’da mortgage ile ev almak mümkün mü? Yabancılar, bu sistemden yararlanabilir mi? 
Continue Reading
Yabancilar Amerika'da emlak yatirimi yapabilir mi?

Yabancılar Amerikada Gayrimenkul Yatırımı Yapabilir Mi?

Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapmak, birçok açıdan önemli avantajlara sahiptir. Bu avantajlardan ABD vatandaşları rahatlıkla yararlanmaktadır. Peki, yabancılar da Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapabilir mi?
Continue Reading
Amerika'da Ev Almanın Amorti Süresi

Amerika’da Ev Almanın Amorti Süresi

Gayrimenkul yatırımı veya daha farklı bir yatırım türünde amorti süresi oldukça önemlidir. Bir yatırımın amorti süresi ne kadar kısa olursa, yatırım o kadar başarılı kabul edilir. Peki, Amerika’da gayrimenkul yatırımı amorti süresi ne kadar?
Continue Reading

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı