Blog

Amerikada Ev Almak için İyi Bir Zaman Mı?

Gayrimenkul yatırımı, doğru yapıldığında oldukça kazançlı bir yatırım olacaktır. Kazançlı bir yatırım için birçok hususun dikkate alınması ve doğru zamanın belirlenmesi oldukça önemlidir. Amerika’da ev almak için doğru zamanı belirlemek için dikkat edilmesi gereken hususları sizler için derledik.
Continue Reading

Enflasyondan Korunmanın En Etkili Yolu: Amerika’da Ev Almak

Pandemi sürecindeki ekonomi politikaları, dünya genelinde enflasyonun yükselmesine yol açmıştır. Söz konusu durum nedeniyle yatırımcılar, enflasyon karşısında koruma sağlayacak olan yatırım araçlarını araştırmaya başlamıştır. Amerika’da ev almak, bu noktadaki en önemli seçeneklerden biridir. Hem enflasyon karşısında koruma sağlama hem de yüksek kazanç elde etme imkanı sunan bu seçenekle ilgili merak edilen hususları yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Continue Reading

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Madde

Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapmak, oldukça avantajlı ve karlı bir yatırım seçeneğidir. Öyle ki, birçok ülkeye göre ABD’nin farklı avantajları vardır. Ancak söz konusu avantajlardan yararlanabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. İlgili hususlar göz ardı edilmediğinde, yapılacak yatırımcılar sizi fazlasıyla memnun edecektir. Bu hususları sizler için derledik.
Continue Reading

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Nasıl Finanse Edilir?

Amerika’da gayrimenkul yatırımı, birçok açıdan farklı avantajlara sahiptir. Ancak yatırımcıların önemli bölümü, böyle bir yatırımı nasıl finanse edecekleri konusunda farklı endişelere sahiptir. Amerika satılık ev fiyatları, yatırım için gerekli olan diğer maliyetler ve benzeri unsurlar, yatırımcıların bu alana temkinli yaklaşmasına neden olur.
Continue Reading

Amerika’da Ev Almak Sabit Gelir Sağlar Mı?

Konut yatırımı, günümüzdeki en önemli yatırım seçenekleri arasında yer alır. Doğru şekilde yapılacak bir yatırım, beklentileri genel olarak karşılar ve yatırımcıları mutlu eder. Amerika’da ev almak da bu şekilde bir yatırım türü olarak kabul edilir ve birçok önemli avantajı vardır. Peki, ABD’de ev alarak sabit gelir sağlamak mümkün müdür?
Continue Reading

ABD Gayrimenkul Yatırımında Fizibilitenin Önemi

Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapmak, son dönemlerin en trend yatırım seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Amerika’da yaşamadan ve ABD vatandaşı olmadan dahi Amerika’da ev almak ya da iş yeri almak gibi yatırımlar yapılabilir. Ancak yapılacak yatırımın başarılı olabilmesi ve kazanç sağlaması için bütün sürecin profesyonel olarak yönetilmesi son derece önemlidir.
Continue Reading

Amerika’da Hangi Konutlara Yatırım Yapılmalı?

Amerika’da ev almak, farklı avantajlara sahip bir yatırımdır. Alınan konutun zamanla değerlenmesi, değerinin dolar ($) cinsinden olması ve dolarla kira geliri elde etme imkanı sağlaması avantajlardan bazılarıdır. Ancak bu önemli avantajların elde edilebilmesi için yatırım yapılacak konutun doğru olarak seçilmesi gerekir. Aksi takdirde herhangi bir avantaj sağlanamayacağı gibi zarar edilmesi dahi söz konusu olabilir.
Continue Reading

ABD’de Yaşamadan Nasıl Yatırım Yapılır?

Amerika Birleşik Devletleri, hiç şüphesiz dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Hatta birçoklarına göre dünyada refah seviyesi en yüksek olan ülkedir. Amerika’da ev almak veya gayrimenkul yatırımı yapmak son derece avantajlıdır ve birçok ülkedeki yatırımlara göre daha karlıdır. Peki, ABD’de yaşamadan nasıl yatırım yapılır? Bu şekilde yatırım yapmak mümkün mü?
Continue Reading

Amerika’da Satılık Evler Cazip Bir Yatırım Mı?

Amerika’da satılık evler, önemli bir yatırım seçeneği olarak kabul edilir. Ancak bu yatırım seçeneğinin yabancılar için ne kadar mantıklı olup olmadığı ise merak edilir. Türkiye’den bir yatırımcının Amerika’da ev almak istemesi, mantıklı ve cazip bir yatırım mı? Bu sorunun cevabını ve Amerika’da gayrimenkul yatırımı ile ilgili bilinmesi gereken hususları yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Continue Reading

ABD Emlak Piyasasının Avantajları

ABD emlak piyasası, dünyanın en hareketli piyasalarından biridir ve yatırımcılarına farklı avantajlar sağlar. Ancak emlak piyasasının sahip olduğu bu avantajlardan yararlanabilmek için profesyonel olarak hareket edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Söz konusu piyasada profesyonellikten uzak hareketler, size avantaj değil, dezavantaj getirecektir.
Continue Reading

ABD’de Konut Maliyetleri Ne Kadar 2022?

Amerika’da ev almak, günümüzdeki önemli yatırım seçeneklerinden biridir. Alınan konutun değerinin ve kira gelirinin dolar ($) cinsinden olması, yapılan yatırımın oldukça avantajlı olmasını sağlar. Ayrıca dolarla kira geliri elde edilmesinin farklı avantajları da vardır. Amerika’da gayrimenkul yatırımı yapmanın bu tür önemli avantajları olmasına karşın maliyetler konusu, yatırımcılarda bazı çekincelere neden olmaktadır.
Continue Reading

Amerika’da Mortgage ile Ev Almak Mümkün Mü?

Amerika’da ev almak, dolarla kira geliri başta olmak üzere farklı avantajları olan bir yatırım seçeneğidir. Eğer doğru konutu, doğru şekilde alırsanız, yapacağınız yatırımdan yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu noktadaki en önemli seçenek mortgage kredisidir. Peki, Amerika’da mortgage ile ev almak, yabancılar için mümkün mü? Bu sorunun cevabını ve Amerika’da gayrimenkul yatırımı ile ilgili diğer detayları sizler için derledik.
Continue Reading

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı