Listeleri Karşılaştır

Amerika’da Gayrimenkul Yatırımı Yapmak Kolay Mı?

Amerika’dan ev almak veya başka bir deyişle gayrimenkul yatırımı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tabi bu durum popüler hale gelince birçok kişi buna yönelik girişimde bulunmuştur. Tabi herhangi bir yardım almadan süreci yönetmenin kolay olmadığını görünce birçok kişi de vazgeçmektedir. Ancak bu bölgede ev almanın zor olduğundan değil kişilerin yanlış bir yol seçmesindendir. Yani bu alanda uzman kişilerle çalıştığınızda ve süreç ile ilgili onlardan yardım aldığınızda sürecin ne kadar kolay ilerleyeceğine inanamayabilirsiniz.

okumaya devam et

Amerikada Ev Almak: Yatırım İmkanı

Yatırım, insanların her dönem birikimlerini değerlendirmek için tercih ettiği yöntem olmuştur. Bazen konut ve arazi gibi taşınmazların alınması, bazen de daha farklı yollarla birikimler değerlendirilmeye çalışılmıştır. Günümüzde de benzer durum yaşanmaya devam ediyor. Ancak iletişim ve bilgi teknolojisi sayesinde yatırım yöntemleri daha da çeşitlendi. Amerikada ev almak da söz konusu yöntemlerden birisi haline geldi. Amerika’da ev almak seçeneği size uzak veya sizin için mantıksız gibi görünebilir. Ancak kısa bir araştırma ile söz konusu yöntemin hiç de mantıksız olmadığını göreceksiniz. Bu yatırım yöntemi ile birikimlerinizi tek bir yönden değil, birkaç açıdan değerlendirmiş olacaksınız.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak İstediğimde Ne Yapmalıyım?

Amerika’da ev almak birçok kişi için gerçekleştirmesi imkânsız bir hayal gibi gözükebilir. Özellikle Türkiye’de yaşarken başka bir ülkede yatırım yapmak vesaire prosedürlere takılır veya da yasal olarak sorun çıkar gibi düşündürebilir. Bu süreci kendi başınıza halletmeye kalktığınızda zaten sürecin böyle sorunlarla dolu olacağını söyleyebiliriz. Amerika’da ev almak istediğinizde, bu alanda uzman danışmanlarla çalıştığınızda aslında sürecin ne kadar kolay yürütülebileceğini görebilirsiniz.

okumaya devam et

Amerika’da Ev Alın Türkiye’de Dolar Kazanın

Günümüzde Amerikan Doları Türk Lirası karşısında gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Bu durumun sonucu olarak yakın tarihte pek çok insan Türkiye’de yaşayıp dolar kazanmak istemektedir. Bunun için yapılabilecek en mantıklı yatırım Amerika’dan ev satın alarak her ay düzenli bir kira geliri elde etmektir. Amerika’da ortalama kira ücretleri 1000 ile 2000 dolar arasındadır. Amerika’dan portföyümüzdeki evlerin geri dönüşü 8-10 yıl arasında olmaktadır. Devamındaki süreci ise ömür boyu dolar ile pasif gelir takip ediyor. Amerika’da ev almak artık çok kolay.

okumaya devam et

Yatırımda Yeni Trend; Amerika’da Ev Almak

Her ülkede yatırımcılar, trend yatırımlara büyük ilgi gösteriyor. Sürdürülebilir ve düzenli kazanç elde etmek için yeni yatırım fırsatlarını kaçırmak istemeyen yatırımcıların yeni gözdesi, Amerika’da ev almak oldu. Çünkü Amerika yatırım için son derece cazip bir ülke. Ayrıca, Türkiye’deki dolar kurunun son aylarda hızla yükselmesi, Amerika’da emlak yatırımı seçeneklerini daha fazla gündeme getirdi. Amerika’dan yatırım seçenekleri arasında ilk sırada dolarla kira geliri olan gayrimenkul yatırımları geliyor.

okumaya devam et

Yeni Yatırım Adresi Amerika

Son yılların en popüler yatırım seçeneklerinden biri olan Amerika’dan ev alma fikri her geçen gün artan bir rağbet görmeye devam ediyor. Her ay gelen düzenli dolar geliri yatırımcıların ilgisini çekiyor ve karlı bir yatırım olduğunu gören diğer yatırımcıları da teşvik ediyor. Yatırımın ilk ayından itibaren gerçekleşen dolar geliri ile yatırımcılar ilk aydan itibaren kazanıyorlar. Uzun vadede ise 10 yıl kadar bir süre içerisinde %100 kar oranını rahat bir şekilde yakalıyorlar.

okumaya devam et

Amerikada Ev Fiyatları 2021

Rüyalar ülkesi Amerika’da ev sahibi olmak, ilk bakışta uzak bir hayal olarak görülüyor. Özellikle ev fiyatlarının dolar cinsinden olması ve Amerika’nın gelişmişliği, ev fiyatlarının çok yüksek olduğunu düşündürüyor. Peki, gerçekten de öyle mi? Amerikada ev fiyatları çok mu yüksek? ABD ev fiyatları ile ilgili yanlış bir algı var. Rakamların çok yüksek olduğu düşünülüyor. Ancak biraz detaylı bir araştırma yapıldığında, rakamların aslında sanıldığı kadar yüksek olmadığı görülecek

okumaya devam et

Amerika Gayrimenkul Yatırımı İle Bütçenizi Şımartın

Öyle bir yatırım düşünün ki ilk aydan itibaren size dolar kazandırıyor ve kısa süre içerisinde kendini amorti ediyor. Kullanacağınız bütçeyi 7-10 yıl içerisinde size kat ve kat geri kazandırıyor. “Peki, nedir bu yatırım?” derseniz sizlere hemen cevabını verelim, Amerika’dan gayrimenkul yatırımı! Amerika’dan ev alımı gerçekleştirerek aylık olarak dolarla kira geliri elde edebilir, bütçenizi şımartabilirsiniz. Her geçen gün değeri artan bir para birimi olan dolar, aylık düzenli olarak bir kazanca dönüştüğünde bütçeyi ciddi oranda arttıran bir hal alıyor. Dolarla kira olarak sunduğumuz evlerde ise, yıllık %15e varan kar marjı elde edebilme imkanı sizleri bekliyor.

okumaya devam et

ABD’de Yüksek Kira Getirili Evler

Amerika Birleşik Devletleri (ABD), gayrimenkul yatırımları için cazibesini koruyor. Amerika’daki evler, düzenli gelir sağlamak için önemli bir yatırım aracı haline geldi. Yatırımcılar, Amerika’ya gitmeden istedikleri eyaletten ev almak ve kısa süre içinde yüksek kira getirisi sağlamak için çeşitli yollar arıyor. DolarlaKira.com, Türk gayrimenkul yatırımcıları için ABD'de yüksek kira getirili evler sunuyor. Amerika’da ev satın alma, menkul kıymetler arasında son yılların cazip yatırım seçeneği olan dolar ile yatırım yapanlar için ilk sıralarda yer alıyor. Peki, Amerika’dan gayrimenkul almak neden önemlidir? Amerika’dan ev alınarak arbitraj yapılabilir mi? İşte Amerika’dan ev almanın avantajları…

okumaya devam et

Mortgage ile Amerikada Ev Almak

Amerikada ev almak isteyenler, mortgage sisteminin avantajlarından yararlanabilir. Bu imkan, sanılanın aksine sadece ABD vatandaşlarına verilmiyor. Buradan ev almak yabancılar da bahsedilen kredi imkanından yararlanabilir ve finansman konusunda önemli avantajlar yakalayabilirler. Peki, yabancılar mortgage ile Amerikada ev almak için ne yapmalı?

okumaya devam et

Amerika’da Ev Almak Mantıklı Mı?

Günümüzde tercih edilecek farklı yatırım seçenekleri var. Bunların her birinin kendi içinde riskleri bulunuyor. Yatırımcılar, riski düşük ve getirisi yüksek olan yatırımlara yöneliyor. Bahsedilen şartlara sahip seçeneklerden birisi de Amerika’da konut satın almaktır. Peki, Amerikada ev almak gerçekten mantıklı bir yatırım mı? Konut, geçmişten günümüze en önemli yatırım seçeneklerinden birisi olmayı başarmıştır. Aslında hemen her dönem tercih edilmesi, bu seçeneğin ne kadar önemli olduğunu ortaya koyar.

okumaya devam et

Pasif Gelir: Amerikada Gayrimenkul Yatırımı

Günümüzde, yaşam kalitesi gerçekten yüksek olan kişilerin en önemli ortak özellikleri, pasif gelir sahibi olmalarıdır. Sahip olacağınız pasif gelir ile yaşam standartlarınızı yükseltir ve kendinize daha fazla zaman ayırırsınız. Bunun için kullanacağınız farklı yöntemler var. Amerikada gayrimenkul yatırımı yapmak da bunlardan biri. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinden birinde yatırım yapmak, ilk bakışta çok kolay gelmeyecektir. Hatta birçok insan için böyle bir yatırım hayalden dahi uzak gelebilir. Gerek Amerikada ev fiyatları, gerekse de resmi prosedürün nasıl yapıldığının bilinmemesi, yatırımların imkansız gibi görünmesine neden olur. Peki, bu düşünce ne kadar doğru?

okumaya devam et

× Whatsapp Hattı