SSS

Evet, Türk vatandaşları Amerika’dan ev alabilir.

Hayır, Ev almak için Amerika’ya gitmenize gerek yok.Tüm satın alım işlemleri elektronik (docusign, e-mail) ortamda sizin onayınıza sunulur ve Amerika’ya gitmeden evinizi alabilirsiniz. Arzu eden alıcılar gidip görerek de alabilir.

Hayır, Amerika’da ev alarak oturum ya da vatandaşlık hakkı elde edilemez. Ancak birkaç gayrimenkul yatırımı aracılığıyla elde edilecek oturum ve vize hakları mevcut. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz , sizi ofisimize bekliyoruz.

Varsa geçerli pasaport fotokopiniz veya tercüme edilmiş T.C Kimlik Belgesi, satın almaya karar verdiğiniz evin tutarının banka hesabınızda olduğunu ispatlayan hesap ekstresi veya banka onay yazısı yeterli olacaktır (Proof of Funds).

Amerika’da lokasyona ve evin fiyatına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak kabul edilen genel ortalama yıllık %2 ile %3 arasındadır.

Satmış olduğumuz evlerin her zaman arkasındayız. Arzu etmeniz halinde evinizin satım aşamasında da yanınızda olup, kârlı bir yatırım yapmış olmanızın verdiği mutluluğu sizinle paylaşmak isteriz.

Evin bulunduğu eyalete göre değişiklik göstermekedir. Ancak yaklaşık olarak 3 haftalık sürede tapu işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Yatırımcılarımız için en avantajlı portföyleri analiz ederken ilk olarak  kiralanma oranı ve süresi yüksek bölgeler ve kira/fiyat performansı %10’un üzerinde olan evleri sizlere sunmaktayız. Alacağınız ev ilk yıl için kira ve bakım garantisini kapsamaktadır. Sonraki yıllar için gayrimenkul yönetimi sözleşmenizi yenileyerek yine kira garantisi opsiyonumuzdan yararlanabilirsiniz.

Bütçenize uygun evi aldıktan sonra vermiş olduğumuz gayrimenkul yönetimi hizmetimiz sayesinde evinizin kiralanması, kira gelirlerinin toplanıp hesabınıza yatırılması gibi tüm gelir-gider işlemleriyle sizin yerinize ilgileniyoruz.

Amerika’da bulunan kapsamlı emlak yasası ve devletin sürekli kontrolü , emlak piyasasını stabil halde tutmaktadır. Portföylerimiz arasında bulunan seçeneklerimiz uzun dönemli kapsamlı bir analiz ve performans değerlendirmesi sonrası yatırımcılarımıza sunulur.  Aynı maliyetlerle ülkemizin büyük şehirlerinde alacağınız gayrimenkul kira getirisine oranla Amerika’da en az 3 kat daha fazla kira getirisi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Neden Amerika? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ABD’de anlaşmalı olduğumuz özel finans kuruluşları (private lender) aracılığıyla ev fiyatının % 50 ‘sine kadar mortgage imkanı sunmaktayız. Bu sayede düşük sermaye ile ABD’de yüksek kira getirili bir ev sahibi olabilirsiniz.

BLOG YAZILARI

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı