COLLABORATION. RESILIENCE. MASTERY.

İster bireysel bir yatırımcı, ister bir girişimci ya da işletmesi için büyüme imkânları arayan bir iş insanı olun, `DolarlaKira` stratejik ortağınız olmaya hazır. AML ve KYC prosedürlerine olan bağlılığımız, en yüksek düzeyde güvenlik ve uyumluluk sağlar. Bizimle birlikte yatırım potansiyelinizi açığa çıkararak, finansal başarı ve güvenceye doğru bir yolculuğa çıkın. DolarlaKira’nin sunduğu tüm fırsatları keşfetmek için tecrübeli satış ekibimizle iletişime geçin.

Winco olarak, yatirimcilara mukemmel bir urun sunuyoruz. ABD`nin kalbinde yer almakla birlikte, etkimiz küresel olarak genişliyor ve MENA, Eurasia ve LATAM bölgelerindeki üst düzey yatırımcıların beklentilerine benzersiz bir özveri ve uzmanlıkla hizmet veriyoruz.

Minimum 2,5 milyon dolarlık yatırımcı taahhüdüyle, hem bireysel yatırımcılara hem de sirketlere hitap ediyor, sınırları ve sektörleri aşan, karli ve surdurulebilir getirili urunlere erisim sagiyoruz.

Daha fazla

Girişim sermayesi alanındaki en son fırsatımızı sunmaktan heyecan duyuyoruz.
Capital Raise, değerli yatirimcilarimiz için olağanüstü getiriler sağlamak üzere tasarlanmış bir gayrimenkul ortaklığı programıdır. Winco yönetiminde yatırımcılar, riski en aza indirirken sermaye kazancını en üst düzeye çıkaran dinamik bir gayrimenkul yatırımı yaklaşımı bekleyebilirler.

Winco, başarılı geçmişi ve ABD emlak piyasasındaki köklü uzmanlığı ile Capital Raise, güvenilir bir ortakla yüksek getirili girişimler arayan yatırımcılar için cazip bir fırsat sunuyor.

E-2 Yatırımcı vizesi, ABD'de ikamet etmeye izin veren en hızlı vize alma yontemlerinden biridir.

E-2, Amerika Birleşik Devletleri ile Ticaret Anlaşması olan ülkelerin vatandaşları için ayrılmış göçmen statüsü olmayan bir vizedir. E-2 yatırımcı vizesi, yabancı yatırımcıların ve ailelerinin bir işletmeye yapılan yatırıma dayalı olarak Amerika Birleşik Devletleri'ne girmelerine ve çalışmalarına izin verir. E-2 vizesi başvuru sahiplerine yeşil kart sağlamaz ancak ABD'de ikamet etme hakkı sunar. Vize, işletmenin ticaret hayatında aktif kalması koşuluyla sınırsız olarak yenilenebilir.

Quick Flip Avantajını Deneyimleyin.Winco, güvenilir uzmanlığı ile desteklenen Quick Flip ile kısa vadeli emlak yatırımlarının gücünü keşfedin.

Mükemmel fırsatı beklemeyi bırakın.Quick Flip ile anı yakalayın ve hızlı tempolu emlak piyasasının tüm potansiyelini açığa çıkarın.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilmiş kredi çözümleriyle mülk sahibi olma hayalinizi gerçeğe dönüştürün.

Kredi dünyasında gezinmek karmaşık ve bunaltıcı olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden, süreci basitleştirmek ve mülk sahibi olma hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için geniş bir yelpazede özel kredi çözümleri sunuyoruz.

Mülk Yaşam Döngümüz, mülk edinme, yönetim ve büyüme sürecini kolaylaştırmak ve yatırımcılarımız için sorunsuz bir deneyim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Winco, yatırım yapmak istediğiniz mülkün ilk seçiminden, refinansman yoluyla portföy genişletme fırsatlarını keşfetmeye kadar, her aşamasında yatırım hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için uzmanlık ve desteğiyle yanınızdadır.

Amerika’da yatırım yapmayı düşünüyorsanız hemen formu doldurun size ulaşalım.