DolarlaKira.com olarak sunmuş olduğumuz ana hizmet başlıklarımız aşağıdaki gibidir. Aklınıza gelebilecek her türlü soruda bize dilediğiniz zaman* ulaşabilirsiniz.


* Tarafımıza Ulaşılan Mesajlara Yoğun Talebe Bağlı Olarak 2-48 Saat Arasında Geri Dönüşte Bulunabiliyoruz.

Kira Garantili Gayrimenkul

70,000 $’dan başlayan portföyümüzün içinden bütçenize ve fiyat/performans beklentinize uygun seçenekleri analiz ederek beğeninize sunarız. Seçmiş olduğunuz evin resmi sözleşmelerini hazırlayıp satın alma işlemlerini başlatırız. Evlerin hazır kiracılı olması nedeniyle ilk kira gelirinizi tapunuzun adınıza düzenlendiği ayı takip eden 30. günde elde edersiniz.

Ticari Gayrimenkuller

Ticari yatırımda bulunmak isteyen yatırımcılar için ofis, ticari işletme ve otel konseptleri gibi ticari seçeneklerden oluşan portföyümüzü; detaylı finans tabloları eşliğinde ve tüm satış aşamalarına bilfiil katkı vererek sunuyoruz. Bu doğrultuda; E-2, L1, EB5 gibi yatırımcı vizesi türlerine uyumlu geniş portföyümüzü görmenizi öneriyoruz.

Arsa Alım – Satım Hizmetleri

dolarlakira.com olarak; ABD’de oldukça gelişmekte olan bölgelerde imarlı, alt yapısı hazır lot(arsa) satışı konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Lot satış süreci  kolay ve çok düşük masraflıdır. 15 bin $’dan başlayan portföyümüz yatırımcılar için çok avantajlıdır. İsterseniz bu hazır lotlardan alıp arzu ettiğiniz evi inşa edip satarak kârlı bir kazanç sağlayabilirsiniz. İsterseniz de lot alıp ileride daha yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Elde tutma maliyetleri çok düşüktür.

Franchising

Amerika’da franchise veren 1500+ marka vardır. Yatırımcıların franchise işletmelerini tercih etmelerinin nedeni; hazır alt yapısı, eğitim ve pazarlama desteği, tüm şubelerde standart olan yönetim sistemleri vb. gibi avantajlarıdır. Gerçekleştireceğiniz franchise yatırımı ile E-2 ve L-1 gibi vize türlerine başvurabilirsiniz.

Mortgage

Amerika’da mortgage ile yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımız için, kendi bünyemizdeki mortgage kuruluşları ile hizmetinizdeyiz. Bunun için Amerikan vatandaşlığı şartı aranmamaktadır. Uygun kriterlere sahip tüm yatırımcılar mortgage kullanıp, düşük sermayeler ile 1’den fazla yatırım yapabilir.

Tapu İşlemleri

Amerika’da tapu işlemleri sadece Amerikan devleti tarafından yetkilendirilmiş ‘Title Office’ler tarafından gerçekleştirilir. Title Office alıcıya temiz ve sorunsuz bir tapu verileceğinin garantörüdür. Tapunun geçmiş ve güncel kayıtlarını inceler. Tapu üzerinde herhangi bir şerh, borç, ipotek vs. yok ise alıcıya sigortalı tapu garantisini verir. Bunun ardından taraflara Closing Sözleşmelerini iletir.  dolarlakira.com, ‘sigortalı tapu’ hizmeti vermektedir.”

Gayrimenkul Yönetimi

Amerika’da Property Management sistemi oldukça yaygın ve çok sık tercih edilen gelişmiş bir network sistemi üzerine kurulu gayrimenkul yönetim hizmetidir. Evinizin kiraya verilmesi, kiracının kredi notu sorgulamaları, kira gelirlerinin adınıza toplanması ve hesabınıza yatırılması, evde oluşabilecek bakım-onarım hizmetlerinin sağlanması, emlak verginizin ödenmesi, belediye-çöp vergisi, evinizin aidatlarının ödenmesi, konut, yangın-sel sigortasının ödenmesi gibi tüm gider ödeme işlemleri kendi bünyemizdeki Property Management firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Şirket Kurulum Hizmetleri

Amerika’da iş kurmak, mevcut işinizi Amerika pazarına açmak veya Amerika’da ticaret yapmak isterseniz, başlayacağınız ilk adım şirket kurulumu olacaktır. İş planınıza uygun şirket türünün belirlenmesi, yerleşik muhasebeci bulundurma ve tüm diğer hizmetler, Amerika ofisimizde konunun uzmanı olan lisanslı muhasebecimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Muhasebe ve Vergi Yönetim Hizmetleri

Şirket kurulumu sonrası en önemli süreç, şirketinizin muhasebe ve vergi süreçlerinin yönetilmesidir. Birçok firma sadece şirket kurulum hizmeti verdikten sonra hizmeti sonlandırır. Bu süreçler doğru yönetilmediği takdirde istenmeyen sonuçlar yaratabilir. Bizler; tüm muhasebe ve vergi süreçlerinizin doğru yönetilmesi için de hep yanınızdayız.

Hukuk Servisleri

Yatırımınız aracılığıyla elde edebileceğiniz vize ve göçmenlik haklarınız konusunda, alanında uzman göçmenlik avukatları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. EB-5, E2, E1, L1 ve marka patent, ticari faaliyet, faydalı model konularında; birlikte çalıştığımız avukatlarımız ile destek vermekteyiz.

image3

Quick Flip

ABD pazarında hazır kiracılı olarak sunduğumuz ürünlerimiz, satış öncesinde tadilat sürecinden geçmektedir. Tadilat sonrası kiracı yerleştirilip ardından satışa sunulmaktadır. Yatırımcılarımız arzu ederlerse tadilat öncesi bakim ihtiyacı olan evleri satın alarak tadilat suresi içerisinde tekrar satabilirler. Bu sayede kısa vadede yüksek kar elde edebilirler. Quick Flip al-sat modeli bir yatırımdır. 50.000 $ ‘dan başlayan Quick Flip seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AdobeStock_103719031-2-1110x550

Private Lending

ABD’de mortgage kullanabileceğiniz banka, lender, private lender gibi birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Yabancıların ABD bankalarından mortgage kullanması oldukça zordur. Dolarlakira.com olarak, yatırımcılarımıza anlaşmalı olduğumuz Private Lending şirketleri aracılığıyla ABD’de mortgage imkânı sunuyoruz. Bu sayede düşük sermayelerle ABD’de yüksek kira getirili bir ev sahibi olabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak
× Whatsapp Hattı